Načítání obsahu...
Kariéra

Kariéra

Pracovní pozice

Konzultant

Konzultant

Charakteristika pracovního místa:
Zodpovídá za svěřenou oblast projektu, samostatně získává a analyzuje data, připravuje výstupy a navrhuje možná řešení.

Pracovní předpoklady:
Schopnost vést samostatná jednání s pracovníky středního a nižšího managementu, dovednost používat standardní metody TC.
Projektový manažer

Projektový manažer

Charakteristika pracovního místa:
Zodpovídá za svěřený projekt, samostatně jedná s top-managementem, prezentuje výstupy projektu. Organizuje, řídí a hodnotí spolupracovníky, zodpovídá za náklady projektu. Aktivně rozšiřuje své znalosti, navrhuje a garantuje rozvoj firmy ve svěřené oblasti, zpracovává metodiku nových produktů a dále rozvíjí metodiku stávající.

Pracovní předpoklady:
Je schopen vést samostatná jednání s pracovníky managementu, jasně a přesvědčivě prezentuje. Dovede vhodně uplatňovat managerské dovednosti a koučovat spolupracovníky. Je schopen připravit a vést trénink týmu spolupracovníků či pracovníků klienta
Senior konzultant

Senior konzultant

Charakteristika pracovního místa:
Zodpovídá za svěřenou oblast projektu, samostatně získává a analyzuje data, připravuje a prezentuje výstupy, navrhuje, prosazuje a realizuje řešení ve svěřené oblasti projektu. Dále rozvíjí metodiku TC a podílí se na tvorbě nových produktů.

Pracovní předpoklady:
Je schopen vést samostatná jednání s pracovníky managementu, jasně a přesvědčivě prezentuje vč. vytváření prezentace v PowerPointu, dovede používat standardní metody TC, koučovat junior konzultanty či uživatele na straně klienta.

Mám zájem

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole příjmení

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Vyberte prosím soubor(y)

Soubor je příliš velký

Nepovolená přípona souboru

    Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána